Over ons

Ons bedrijf bestaat uit vakmensen in hele diverse gebieden. Wij kunnen u daarom ook van dienst zijn op een heel breed gebied. Indmar beschikt over onderhouds- en reparatie monteurs, keurmeesters en dat allemaal ondersteund door de beste leveranciers waar wij en u dus ook goede ondersteuning van kunnen verwachten.

Ans-Trea van der Veen

Verkoop en administratie

ans-trea@indmar.nl

ans-trea@at-schoonmaakproducten.nl

+31 (0) 850 654 754

+31 (0) 646 316 325

Jan-Willem Bos

Boekhouding

jan-willem@indmar.nl

+31 (0) 850 654 754

+31 (0) 625 396 916

Natasja Ausema

Dedicavit: Contracten en juridische ondersteuning

natasja@indmar.nl

+31 (0) 850 654 754

+31 (0) 652 517 052

Gerda van der Berg

Secretariaat

gerda@indmar.nl

+31 (0) 850 654 754

Harm Koopman

Verkoop buitendienst en Account manager

harm@indmar.nl

+31 (0) 850 654 754

+31 (0) 618 084 924

Philip Kuiper

Freelance onafhankelijk keurmeester

phillip@indmar.nl

+31 (0) 615 091 163

+31 (0) 850 654 754

Andre Verbaan

(offshore) keurings- en onderhoudsmonteur

andre@indmar.nl

+31 (0) 652 017 505

+31 (0) 850 654 754

Jan Grootaert

Duikmaterialen en beademingsapparatuur keuringen en onderhoud

jan@indmar.nl

+31 (0) 653 605 051

+31 (0) 850 654 754

Dirk Jasper

Brandbeveiliging & keurmeester reddingsmiddelen dirk@indmar.nl

dirk@indmar.nl

+31 (0) 629 117 373

+31 (0) 850 654 754

Martin Vegter

Installateur

martin@indmar.nl

+31 (0) 850 654 754

Rick Mulder

Leerling keurings- en onderhoudsmonteur

rick@indmar.nl

+31 (0) 850 654 754